Spreyler

Fren Balata, Pas Sökücü, Zincir, Silikon, Motor Temizleyici, Kokpit, Karbüratör Spreyleri...

 • Fren Balata Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Fren diskleri ve kampanalar, fren balataları, genel fren parçaları, debriyaj ve baskı parçalarını temizler ve tutma özelliğini arttırır. Yağlı ve kirli makine parçalarını, metal maddeleri, cam ve seramiğin yağlarını çözer parçaları temizler. Genel kullanıma uygundur. Aşındırıcı değildir. Kauçuk ve plastiğe zarar vermez, çok sert yağları dahi çözer. Kısa zamanda etkisini gösterir.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Kirli parçaların üzerine sıkınız ve nüfuz etmesini bekleyiniz. Parçaları açık havada veya kuru bezle silerek kurutunuz. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrar ediniz. Çevreye zarar vermez, zehirli madde ve ozona zarar verici madde ihtiva etmez. İçeriğinde klor, flor ( CKW / FCKW ) kurşun, kadmiyum yoktur.

  500 ml.

 • Pas Sökücü Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Servis, tamir, bakım ve üretim aşamasında zahmetsizce ve çok hızlı olarak paslanmış cıvata, vida ve kömürlerin, yapışmış kapı menteşelerin sökülmesinde kullanılır. Aşınmaya karşı etkili koruma sağlar. Kaydırıcı yüzeylerin yağlanmasını, gıcırtıların sona erdirilmesi, elektrik kablo ve fişlerinin sudan arındırılmasında, nemden korumada, fren bağlantılarının ve her türlü zincirin temizlenme ve paslanmamasını sağlamada kullanılır ve oksitlenmeyi önler.

  KULLANIM ŞEKLİ

  10 – 15 kez sallayın temizlenecek yere 20 cm mesafeden sıkın kendinden uçuşarak parçaları temizleyecektir.

  Gerekirse işlemi tekrar ediniz.

  400 ml.

 • Zincir Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  İç ve dış ortamlardaki rulman, vites kutusu, merdane, kasnak, zincir, debriyaj ve tel kabloların uzun ömürlü olmasını sağlar. – 40 ila + 200 o C ısıya dayanıklıdır. Korozyona karşı mükemmel koruma sağlar. Damlamaz, akmaz, şeffaftır ve çok iyi tutunur. Sessiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlar. Su tutmaz ve ekonomiktir.

  Motorsiklet zincirleri içinde uygundur.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Yüzeyi iyice temizleyin. Kutuyu iyice salladıktan sonra 20 cm mesafeden sıkın. Gereğinden fazla sıktığınız taktirde bez ile siliniz. Püskürtmede madde başka yüzeylerin üzerine de gelebileceğinden boya işlemleri esnasında kullanmayınız.

  400 ml.

 • MSS Genel Amaçlı Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Zincir, zincir dişleri, menteşe, otomotiv kapı kilitleri, raylar, saplamalar, somunlu cıvatalar, açık dişliler ve direksiyon kolları için uygundur. İyi bir yağlayıcı ve pas sökücüdür. Servis, tamir, bakım ve üretim alanlarında birçok uygulamada kullanılır.

  Kaydırıcı özelliğe sahiptir ve gıcırtıları önler.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Yüzeyi iyice temizleyin. Kullanmadan önce kutuyu iyice sallayınız ve 20 cm uzaklıktan sıkınız. Gereğinden fazla miktarda sıktığınızda bez ile siliniz. Püskürtülen madde başka yüzeylere de gelebileceği için boyama işlemleri esnasında kullanmayınız.

  500 ml.

 • Silikon Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Plastik parçalara ( spoiler, tampon koruması, tampon, radyatör panjuru, PVC dış tavan kaplaması, kapıdöşemesi vs. ) çarpıcı parlaklık verir ve çatlamalarını önler. Lastik parçaların ( kapı ve kaput lastikleri, lastik koruyucular, motor kayışları, radyatör boruları, araba lastikleri ) bakımını yapar, gevşeme, yapışma ve donmalarını engeller. Şıpıdak, koltuk rayları, açılan tavanların menteşeleri ve emniyet kemerleri otomatiğinin yağlanmasında kullanılır. Kabriyole bez tavanlarının ve örtme brandalarının su geçirmezliğini sağlar. Gıcırtıları ve sürtünme seslerini yok eder, anti statik özelliği vardır. Montaj sırasında, örneğin lastik boruların bağlanmasında yağlama maddesi görevini üstlenir.

  Renksizdir, leke yapmaz. Zehirli değildir. – 20 ila + 230 o C 'ye dayanıklıdır.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Yüzeyi iyice temizleyin. Kutuyu kullanmadan önce iyice sallayın ve 25 cm uzaklıktan sıkın. Gereğinden fazlamiktarda sıktığınızda bez ile siliniz. Püskürtülen madde başka yüzeylere de gelebileceği için boyama işlemleri esnasında kullanmayınız.

  500 ml.

 • Motor Temizleyici Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Motor, motor bloğu ve makine parçalarının yanmış yağ ve kirden temizlenmesini sağlar. Motor bloğunun paslanmasını ve oksitlenmesini önler.

  Çevreye zarar vermez.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Kutuyu iyice salladıktan sonra 20 cm mesafeden kirli yüzeye sıkınız ve nüfuz etmesini bekleyiniz. Sonra su ile yıkayınız. Çok kirli yüzeylerde işlemi birkaç kez tekrar ediniz.

  500 ml.

 • Kokpit Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Gösterge tablosu, kauçuk, plastik, ahşap, deri ve sentetik parçaların temizlenmesi, korunması ve cilalanmasında kullanılır. Toz kovucu ve esnek olup malzemenin ömrünü uzatır. Sürtünme, kirlenme ve nemden korur. U.V. ışınlarına karşı muhafaza eder. Arabaya hoş koku kazandırır. Kapı ve cam lastiklerine sıkıldığında donmayı önler.

  Silikon içermez.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Plastik ve lastik maddelerin üzerine az miktarda s›k›n, yumu•ak bir bezle fazla bast›rmadan silin. Uzun ömürlü, toz tutmayan parlak bir matl›k verir. Direksiyona, pedala, koltuklara ve aral›klara s›kmay›n›z.

  500 ml.

 • Karbüratör Sprey


  KULLANIM ALANLARI

  Karbüratör iç ve dış temizliğinde etkilidir. Kulakçıkları da temizler. Yağ, gres ve benzin atıklarından arındırır.

  Formülünde yağlayıcıları da ihtiva ettiğinden aynı zamanda temizlenen parçaların yağlanmasını da sağlar.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Plastik ve lastik maddelerin üzerine az miktarda sıkın, yumuşak bir bezle fazla bastırmadan silin. Uzun ömürlü, toz tutmayan parlak bir matlık verir. Direksiyona, pedala, koltuklara ve aralıklara sıkmayınız.

  500 ml.

 • Cam Temizleme Suyu


  KULLANIM ALANLARI

  Otonuzun camında oluşan yağ, toz, çamur, böcek, hava ve trafik şartlarında oluşan kirlenmeleri temizler. Silecek sistemindeki suyun donmasını önler, görüş mesafesini arttıracak netlik sağlar, boyalara lastiklere vs. uygundur.

  500 ml ve 250 ml

   


 • Klima Dezenfekte Köpüğü


  KULLANIM ALANLARI

  Klima dezenfekte köpüğü su ve katkılardan oluşmuş yüksek kalitede bir üründür. Automec klima dezenfekte köpüğü ile her türlü klimayı dezenfekte edebilirsiniz. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde temizlik mükemmel şekilde gerçekleşir ve dezenfekte köpüğü uçtuktan sonra geriye temiz bir yüzey bırakır.

  KULLANIM ŞEKLİ

  Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Klima dezenfekte köpüğünü mümkün olduğunca evaporatöre ( klima radyatörü) yakın tutunuz. Bu sayede klima sistemi bir ucundan diğer ucuna temizlik başarı ile gerçekleşmiş olacaktır. İhtiyaç durumuna göre en fazla bir kutu sprey ile temizlik yapınız. Kullanımdan sonra etkisini göstermesi için 15 dk bekleyiniz.

  Aracın fanını 5 dk boyunca düşük hızda çalıştırınız.

  500 ml.

Copyright © 2011 OSM Otomotiv. Tüm Hakları Saklıdır