OSM Otomotiv

 

Profesyonel Otomotiv Ekipmanları

Markalarımız
Ekipmanlar

Yakıt Sitem Temizleme, Klima Gazı Dolum, Fren Disk Torna, Fren Test...

 • FDT - 4000

  Araç Üstü Fren Disk Torna Cihazı


  FDT 4000
  fren disk torna makinesi zaman içerisinde fren disklerinde oluşan çizikleri, yıpranmaları ve eğrilikleri gidererek fren diskinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Eski fren diskinizi değiştirmek yerine torna yaparak kullanmanız size hem ekonomik kazanç hem de sanılanın aksine daha güvenli bir yolculuk sağlayacaktır. Çünkü eski fren diskleri kullandıkları süre içerisinde yüksek basınç ve ısı altındadaha sert bir hale gelir. Fren disklerinin üretici firma standartlarınasahip olması halinde torna yapılarak yeniden kullanılması  hem sizin hem de aracınız için güvenli ve ekonomik bir tercihtir.

  FDT  4000 fren disk torna makinesi kullanıcının tornayı araç üzerine rahatça yerleştirip en kısa zamanda en verimli torna işlemini yapmasını sağlayacak şrkilde dizayn edilmiştir. Aracınız diskini çıkarmadan üzerinde torna yapmanın avantajı fren diskinin balans ayarı bozulmadan torna işlemini gerçekleştirmiş olmanızdır.

  Ayrıca üzerinde torna ile ihtiyacınız olduğu anda çok kolay bir şekilde zaman kaybetmeden torna işlemini yapabilirsiniz. Kaliteli elmas uçları ve hassas ayar yapabilmenizi sağlayan torna ayarı sayesinde 0.004 mm inceliğinde torna yapabilirsiniz. Ayrıca üzerindeki alarm sayesinde torna işlemi sırasında başka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Çünkü torna işlemi bittiğinde makinemiz otomatik olarak duracak ve sesli bir şekilde sizi ikaz edecektir.

  OSM Otomotivin servis ve garantisi ile sunulan FDT 4000 fren disk torna cihazı servisinize yüksek verimlilik ve müşteri memnuniyeti katacak önemli bir cihazdır.

   
  ÖZELLİKLERİ


  Max. Thickness of   Disks:      1-5 / 8 " ( 42 mm ) / p>
  Max. Diameter of  Disks:  13-1/ 2 "  (341 mm)
  Ağırlık: 49 kg
  Motor:  1 / 4 Hp,  110-220V, 50/60 Hz

   
   
  VİDEO:

   
   
  Geri

Copyright © 2011 OSM Otomotiv. Tüm Hakları Saklıdır