Ekipmanlar

Yakıt Sitem Temizleme, Klima Gazı Dolum, Fren Disk Torna, Fren Test...

 • RDT - 300

  Oto Radyatör ve Kalorifer Peteği Temizleme Makinesi

   
  Kalorifer petek ve radyatör sistemlerinin ön göğüs ve panel sökülmeden 45 dk. içerisinde hızlı ve etkili temizleme yaparak zamandan tasarruf etmenizi, müşteri memnuniyeti ve güveninin artmasını sağlar. Kullanımı kolay ve rahattır, kolay taşınabilir olması büyük avantajdır.

   
  Detaylı Bilgi
 
 

Fren Test, Torna ve Hidrolik Cihazları

OSM Otomotiv - AUTOMEC marka fren test, torna ve hidrolik cihazları...

 • FDT - 4000

  Araç Üstü Fren Disk Torna Cihazı

   
  FDT - 4000 fren disk torna makinesi zaman içerisinde fren disklerinde oluşan çizikleri, yıpranmaları ve eğrilikleri gidererek fren diskinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Eski fren diskinizi değiştirmek yerine torna yaparak kullanmanız size hem ekonomik kazanç hem de sanılanın aksine daha güvenli bir yolculuk sağlayacaktır.....

   
  Detaylı Bilgi
 • KTM - 1000

  Fren Kampana Torna Cihazı

   
  Automec Kampana Torna Makinesi, Osm Otomotiv güvencesinde 150-400 mm. arası kampanaları tornalamak amacıyla üretilmiş bir makinedir. Zaman içerisinde kampana yüzeyinde oluşan deformasyonu, makinemiz ile torna yaparak giderebilir ve bu sayede yeni bir kampanada sahip olacağınız yüzeyi elde edebilirsiniz.

   
  Detaylı Bilgi
 • FHC - 100

  Fren Hidrolik Yağı Değiştirme ve Hava Alma Cihazı

  Fren Hidolik Cihazı ile aracınızın fren hidrolik yağını değiştirip, aynı zamanda havasını almada kullanacağınız 10 lt. yağ deposu, 12 Volt araç aküsü ile çalışabilen kullanımı ve taşıması kolay bir cihazdır.

   
  Detaylı Bilgi

   

 
 

Klima Gazı Dolum Cihazları

OSM Otomotiv -KlimaFix Klima Gazı Dolum Cihazları...

 • AUTOMEC 2000

  Tam Otomatik Klima Gaz Dolum Cihazı

   
  AUTOMEC 2000 cihazı gazın tekrar dolumunda yüksek geri kazanımı sağlamak için geliştirilmiş tam otomatik bir makinadır.Kullanılmış gazın geri kazanılmasını % 15-20'ye kadar artırır ve geri dönüştürülmüş gazın saflığını garanti eder.

   
  Detaylı Bilgi
 • AUTOMEC 1500

  Klima Gaz Dolum Cihazı

   
  AUTOMEC 1500 ihtiyacınız olacak en önemli özelliklere sahip yüksek teknoloji ürünü bir klima gazı dolum cihazıdır.

   
  Detaylı Bilgi
 
 

Yakıt Sistem Temizleme Cihazları

OSM Otomotiv - AUTOMEC marka yakıt sistem temizleme cihazları...

 • ETM 2000

  Yakıt Sistem Temizleme Cihazı

   
  Automec cihazı uzun ömürlü, güvenilir, çok yönlü ve etkili bir makina olarka taarlanmıştır. Automec TDI, HDI ve COMMON RAIL motorlar dahil hem dizel motorların, hem de benzinli motorların test ve temizliğini eş zamanlı yapılabilecek şekilde, mekanik ve elektronik olarak dizayn edilmiştir.            

   
  Detaylı Bilgi
 • ETM 1500

  Yakıt Sistem Temizleme Cihazı

   
  Automec cihazı uzun ömürlü, güvenilir, çok yönlü ve etkili bir makine olarak tasarlanmıştır. Automec TDI, HDI ve COMMON RAIL motorlar dahil hem dizel motorların, hem de benzinli motorların test ve temizliğini eş zamanlı yapabilecek şekilde, mekanik ve elektronik olarak dizayn edilmiştir.

   
  Detaylı Bilgi
 
 
 • Cırcır

  ''Cırcır 3/8 - 1/4 ''

   
  Ulaşılması zor alanlardaki civata ve somunları sıkmak ve gevşetmek için geliştirilmiştir. Sıfır derece hareket açısı ile civata ve somunu döndürerek size daha rahat hareket etme imkanı sağlar...

   
  Detaylı Bilgi
 
 

Tabancalar

OSM Otomotiv - AUTOMEC marka havalı oto içi temizleme, havalı motor temizleme tabancası...

 • Havalı Oto İç Temizleme

  Tabancası

   
  5 ile 10 bar arası çalışan makinemizin ilacın geçtiği kılcal hortum sayesinde kimyasal tasarrufu ve fazla ıslatmama özelliği bulunmaktadır. Kılcal hortum üzerinde bulunan boncuklu hortumun makine ucunda bulunan boran içinde titreşim akımıyla oluşturduğu....

   
  Detaylı Bilgi
 • Havalı Motor Temizleme

  Tabancası

   
  5 ile 10 bar arası çalışan makinemizin ilacın geçtiği mavi boncuklu hortumun makine ucundaki püsküllü borazan içinde yarattığı helezyon sayesinde kir toplama ve aynı zamanda borazan ucunda bulunan siyah kılcal püskülün titreşim özelliği sayesinde ovalama...

   
  Detaylı Bilgi

Copyright © 2011 OSM Otomotiv. Tüm Hakları Saklıdır